Yonca New Media, İnternet  ve masaüstü ortamında en iyi hizmeti profesyonel bir biçimde sağlayabilmek amacıyla sektörde yenilikleri kullanma konusunda öncü bir şirket olan ve sorunluluklarının bilincinde olarak hareket eden bir tasarım, animasyon, multimedia ve bilişim ürünleri geliştirme şirketiyiz.

Profesyonelliği ilke edinen bir anlayışla üstlendiği tüm projeleri n büyük bir başarı göstererek sonuçlandırmış ve amacı müşterilerinin tanıtımlarını en uygun ve etkili bir şekilde yapmak ayrıca çağımızın en önemli iletişim aracı olan internet ile yapılabilecek tüm konularda müşterilerine yol göstermek ve yeni pazarlara yönelmelerinde onların yanında olmaktadır.

Yonca Advertising uzmanlık konusunda çok geniş hizmet ve ürün yelpazesine sahip bir kuruluştur. Bu sebeple sektörünün gelişim ivmesini de aşarak dünya standartlarında müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayabilen fonksiyonel çözümler üretmek; gelişen ve fark yaratan ürün yelpazemizle yeni pazarlara ve medyaya daha etkili ve iyi bir şekilde hazırlanmalarını sağlamak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmektedir.


BENZER YAZILAR
YORUMLAR
SİZDE YORUM YAZIN
    İsim Soyisim: :
    E-Posta :
    Yorum Başlığı :
    Yorum İçeriği :
    Güvenlik Kodu :